Aktualne terminy warsztatów

Zrozumieć nastolatka

• wrzesień, dokładny termin zostanie podany pod koniec sierpnia

Jeżeli chcesz zapisać się na ten warsztat, kliknij tutaj.

Cykl warsztatów dla Rodziców, którzy ukończyli Szkołę dla Rodziców i Wychowawców cz. I  lub cykl warsztatów Wychowywać to kochać i wymagać, 5 spotkań

• każdy drugi wtorek miesiąca w godz. 18.15-21.15, pierwszy warsztat 11.09.2018 w Klubie Zdolnego Dziecka, Piaseczno. ul. Rejtana 8.

szczegółowe informacje o tym cyklu spotkań znajdziesz tutaj.

Cykl warsztatów: Wychowywać to kochać i wymagać, 10 spotkań

• od 16 lipca 2018r., w godz. 18.15-21.15, Klub Zdolnego Dziecka, Piaseczno, ul. Rejtana 8, spotkania dwa razy w tygodniu, wtorek i czwartek przez cztery tygodnie.

Cykl warsztatów: Rodzeństwo bez rywalizacji, 10 spotkań

Uwaga! w tym cyklu warsztatów mogą wziąć udział‚ osoby, które ukończyły cykl „Wychowywać to kochać i wymagać” lub Szkoła dla Rodziców i Wychowawców.

• od września 2018r., więcej informacji pod koniec sierpnia

Jeżeli chcesz zapisać się na ten cykl, kliknij tutaj.

Cykl warsztatów: Wychowywać to kochać i wymagać dla Rodziców Nastolatków, 10 spotkań

• terminy warsztatów zostaną podane we wrześniu 2018r

Jeżeli chcesz zapisać się na ten cykl, kliknij tutaj.

Uczucia i emocje… Jak pomóc sobie i dziecku?

• terminy warsztatów zostaną podane we wrześniu

Jeżeli chcesz się zapisać na warsztat kliknij tutaj.

Bocianów już nie potrzebujemy… Jak rozmawiać z dziećmi o seksie, seksualności i miłości?

• 28.08.2018r. (wtorek) w godz. 18.15-21.15 w Klubie Zdolnego Dziecka, Piaseczno, ul. Rejtana 8.

Więcej informacji o programie tutaj. Jeżeli chcesz się zapisać na warsztat kliknij tutaj.